Těžký březen

Vážení zákazníci,

 

děkujeme Vám za dosavadní přízeň a dovolte nám přidat pár slov k aktuální situaci.

Provoz naší společnosti zůstává beze změny, pouze jsme přistoupili k přísnějším až speciálním hygienickým a kontaktním interním opatřením, abychom eliminovali jakékoliv riziko.

 

E-shop i prodejna jsou v provozu beze změny, všichni naši zaměstnanci jsou připraveni přijímat a expedovat Vaše objednávky a přepravci je nadále dodávají dle plánu.

 

Pokud si vyberete přepravce Zásilkovna, doporučujeme Vám si předem zkontrolovat, zda je daná pobočka otevřena a vydává objednávky.

Ostatní přepravci a kurýři fungují jako běžně.

Uvítáme, pokud při osobním kontaktu s některým z našich pracovníků budete mít nasazenou roušku, ale žádné restrikce zavedeny nejsou, proto se nemusíte bát, že nebudete při osobním odběru bez roušky obslouženi.

 

Přejeme Vám hodně sil v těchto těžkých dnech a věříme, že společně vše v klidu přečkáme a brzy se vše vrátí do starých kolejí.

Tým Vito Grande.

Informace pro Vás

Nejprodávanější

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím