Giovannini káva zrnková 500 g

Jedinečná italská káva s uměleckou duší. To je Giovannini! Dostane vás svými jemnými doteky plné a kulaté chuti i bohatou cremou. Na Apeninském poloostrově zkrátka vždy věděli, jak udělat jedinečnou kávu!

Kávová zrna z vybraných oblastí

Káva je směsí kávových zrn z Brazílie, Indonesie, Afriky, Indie a Etiopie. To znamená ty nejlepší kávové boby z obou druhů Arabica i Robusta. Kde bereme tu jistotu? Víme totiž, že plantáže v těchto exotických zemích mají ty nejlepší podmínky.

 

Kávovníku Arabskému prospívá zejména mírnější klima, vysoká vlhkost a vyšší nadmořské výšky. Naopak Kávovník Statný neboli Robusta je jako doma v nižších nadmořských výškách s vyššími teplotami. Oba druhy jsou také rozdílně náročné pro pěstování.

Příprava

Zrnková káva je vhodná pro přípravu italských specialit jako espresso, latte či cappuccino. Využít ji můžete ve všech druzích automatických kávovarů.


Mohlo by Vás zajímat

Dallmayr Prodomo káva zrnková 500 g

skladem

Dallmayr Prodomo káva zrnková 500 g

Původně: 198 Kč 159 Kč

Dallmayr Classic káva zrnková 500 g

dodání do týdne

Dallmayr Classic káva zrnková 500 g

147 Kč

Informace pro Vás

Nejprodávanější

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku