Káva zrnková Caffè Bontadi 100% Arabica 1000 g

Italská káva se srdcem ze Střední Ameriky. To pro vás znamená jediné – skutečně smyslný zážitek! Káva se vyznačuje krémovější chutí a fantastickým oříškočokoládovým aroma. Má zkrátka znaky, které dostanou i opravdové znalce kávy.

Zrnková směs ze Střední Ameriky

Exotické země Střední Ameriky jsou významnými producenty kávy do celého světa. A rozhodně to není náhoda. Díky specifickému klima považují mnozí kávovníky vypěstované na místních plantážích za nejlepší na světě. Caffè Bontadi qualità Verde je směsí druhů Arabica (95%) a Robusta (5%). Nemá také žádnou kyselost neboli aciditu.

Co je pro kávu s jedinečnými vlastnostmi klíčové? Samozřejmě její zpracování! Pražení proto probíhá na Apeninském poloostrově. A Italové vždy věděli, jak udělat to nejchutnější espresso.

Příprava

Zrnková káva Caffè Bontadi qualità Verde je vhodná k přípravě ve všech automatických kávovarech. Skvělým základem bude pro kávové speciality typu espressa, latte či cappuccina.

 

Dopřejte si exotickou kávu ještě dnes!


Mohlo by Vás zajímat

Káva zrnková Caffè Bontadi qualità Verde 1000 g

vyprodáno

Káva zrnková Caffè Bontadi qualità Verde 1000 g

Původně: 679 Kč 478 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku