Káva zrnková Caffè Bontadi qualità Verde 1000 g

Výběrová italská zrnková káva s latinskou duší. Má výjimečné vlastnosti, díky kterým se o ní můžeme vyjadřovat v superlativech. Hned při prvním doušku vás dostane plná ale zároveň jemná chuť. Vaše smysly bude v plné pohotovosti udržovat i intenzivní aroma s nádechem ořechů. To zkrátka musíte vyzkoušet!

Latinská směs

Káva je skvěle vyváženou směsí 100% kávových zrn Arabica ze Střední a Jižní Ameriky. Jedná se o Guatemalu, Costa Ricu, Kolumbii, Jamaicu i Brazílii. Všechno velmi exotické země. To zaručuje jedinečnou kvalitu, jelikož plantáže v těchto oblastech patří k nejlepším na světě. A to především pro specifické přírodní podmínky, které na těchto místech panují.

 

Důležitou součástí kvalitní kávy je její správné zpracování. Pražení probíhá již na Apeninském poloostrově, kde je Caffè Bontadi upražena podle dávných tradic italského espressa.

Příprava

Zrnková káva je výborná pro použití v kavárnách, restauracích a barech. Vaši zákazníci ji budou milovat! Připravovat ji můžete v automatických i pákových kávovarech.

 

Ať je Caffè Bontadi pro vás či vaše zákazníky, nebudete litovat!


Mohlo by Vás zajímat

Káva zrnková Caffè Bontadi 100% Arabica 1000 g

skladem

Káva zrnková Caffè Bontadi 100% Arabica 1000 g

Původně: 659 Kč 498 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku