Lucaffe Classic Selezionata káva zrnková dóza 250 g

Káva LuCaffe Classic je oblíbená po celém světě. Dokonce se o ní často píše na internetových fórech pro znalce kávy, a to zejména v západní Evropě. Zde vychvalují její harmonickou kombinaci pikantní vůně a výrazné sladké pražené chuti čokolády. Vyzkoušejte jí také!

Klasická káva s neobyčejnou chutí

Káva je vysoce kvalitní směsí odrůd Arabica a Robusta v poměru 80:20 se středním tělem. To jí mimo výrazné chuti dodává také na husté pěně. Splňuje zkrátka vše, co očekáváte od vysokojakostní kávy.

Káva je příkladem klasické italské kávy pražené jemným a pomalým způsobem. Společnost pod vedením Luci Venturelliho dává vždy něco navíc. Velkou pozornost totiž věnuje také obalům, které vždy vystihují samotnou kávu – jsou nejenom stylové, ale také funkční.

Příprava

Káva je vhodná k přípravě ve všech automatických kávovarech. Ideální jako základ k cappuccina a latte macchiata.

 

Objednávejte ještě dnes!


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím