Mami’s Caffe Espresso Crema káva zrnková dóza 250 g

Zrnková káva Mami’s Caffe je novinkou na českém trhu. Toto pravé italské espresso je směsí vhodnou pro bary a kavárny, které chtějí svým zákazníkům předat něco nového, neokoukaného a zároveň velmi kvalitního. Káva je totiž perfektní kombinací sladké chuti a příjemného aroma.

Káva jako od maminky!

Káva Mami´s Caffé Espresso Crema je směsí s 80% podílem druhu Arabica a 20% Robusty. Zrna jsou výběrové kvality z plantáží prosluněné Latinské Ameriky. A jak všichni znalci kávy dobře ví, právě zde jsou ty vůbec nejlepší podmínky pro pěstování kávovníku.

 

Za vznikem stojí skupina lidí, kteří jsou odhodlání předat lidem prostřednictvím kávy úsměv na tvář a pozitivní přístup k životu. Mimo chuti na vás jistě zapůsobí i vesele naladěný obal. Zkrátka jako od maminky!

Příprava

Příprava je vhodná v libovolném automatickém kávovaru. Z této kávy si můžete dopřát lahodné espresso, cappuccino a latto macchiato.

 

Objednávejte ještě dnes!


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím