Marzotto Espresso Bar zrnková 1000 g

Lahodná směs zrnkové kávy Marzotto Espresso Bar láká na pikantní hořkou dochuť a osvěžující ořechovou vůni. Směs vybraných zrn kávy Arabica a Robusta v poměru 55 : 45 se pyšní hustou cremou a vyváženou chutí, kterou si vychutnáte v kteroukoli denní dobu.

 

Kávu Marzotto Espresso Bar tvoří směs kávy Arabica a Robusta v poměru 55:45. Kávy se míchají během pomalého pražení. Espresso Bar je typická všestranná italská káva s nádherně hustou cremou a dobře vyváženou chutí. Espresso chutná pikantně s hořkou dochutí a s velmi osvěžující ořechovou vůní.

 

Zavřete oči a nechte jedinečnou chuť zrnkové kávy Marzotto Espresso Bar, aby vás přenesla do romantických italských uliček. Vychutnejte si to pravé dolce vita a užijte si každý doušek výjimečné směsi. Pikantní hořká dochuť a osvěžující ořechová vůně vám bezpochyby učarují.


Mohlo by Vás zajímat

Informace pro Vás

Nejprodávanější

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku