Aktuality

20.07.2017 - Doprava zdarma

Vážení přátelé dobré kávy,   připravili jsme pro Vás dopravu zdarma, pokud si vložíte do nákupního košíku Caffe Morganti. Jedná se o kávu na přípravu vyjímečného espresa. Zcela určitě neuděláte chybu, právě naopak, budete příjemně potěšeni.   Příjemný zážitek z vyjímečné kávy Vám přeje tým Vito Grande.   více »

10.06.2017 - Letní akce

Vážení přátelé dobré kávy,   připravili jsme pro Vás letní akci:     - při nákupu jakéhokoliv zboží nad 1.000,-Kc včetně DPH zístáte jako dárek naši exkluzivní zrnkovou kávu Vito Grande 250 g, - při nákupu zboží nad 1.500,-Kč obdržíte dárek naši exkluzivní zrnkovou kávu Vito Grande 500 g.   Na akci je vyčleněno 100 ks balení kávy po 250g a 200 ks balení ... více »

26.03.2017 - Výdejní místa

Vážení přátelé dobré kávy,   přidali jsme nová výdejní místa. Téměř 500 výdejních míst, počet výdejních míst stále roste. Výdej zásilek je řešen spoluprací s přepravcem Geis a jeho partnera Mediaprint & Kapa. Výdejní místa jsou,jak v Česku, tak i na Slovensku. Věříme, že tato služba Vám pomůže při vyzvedávání Vašich objednávek.     Dobrou chuť a příjemný zážitek z čerstvé ... více »

18.02.2017 - EET

Dobrý den přátelé dobré kávy,   z důvodu zavedení EET panem A.B. a naší politickou reprezentací, jsme nuceni zrušit platbu v hotovosti za Vaše objednávky. Náklady na tuto agendu jsou tak vysoké, že by negativně ovlivnily ceny námi nabízeného zboží.   Platby za objednávky kartou budou podléhat evidenci EET, ale zde pracujeme na společném ... více »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku