Aktuality

26.03.2017 - Výdejní místa

Vážení přátelé dobré kávy,   přidali jsme nová výdejní místa. Téměř 500 výdejních míst, počet výdejních míst stále roste. Výdej zásilek je řešen spoluprací s přepravcem Geis a jeho partnera Mediaprint & Kapa. Výdejní místa jsou,jak v Česku, tak i na Slovensku. Věříme, že tato služba Vám pomůže při vyzvedávání Vašich objednávek.     Dobrou chuť a příjemný zážitek z čerstvé ... více »

18.02.2017 - EET

Dobrý den přátelé dobré kávy,   z důvodu zavedení EET panem A.B. a naší politickou reprezentací, jsme nuceni zrušit platbu v hotovosti za Vaše objednávky. Náklady na tuto agendu jsou tak vysoké, že by negativně ovlivnily ceny námi nabízeného zboží.   Platby za objednávky kartou budou podléhat evidenci EET, ale zde pracujeme na společném ... více »

11.02.2018 - Nákup nad 1.500,-Kč

Vážení přátelé dobré kávy,   při nákupu jakéhokoliv zboží nad 1.500,-Kc včetně DPH zístáte dárek: naši exkluzivní zrnkovou kávu Vito Grande 250 g !  Na akci je vyčleněno 130 ks balení této kávy.   Při nákupu jakéhokoliv zboží nad 2.000,-Kc včetně DPH zístáte dárek: naši exkluzivní zrnkovou kávu Vito Grande 500 g !  Na akci je vyčleněno 220 ... více »

Informace pro Vás

Nejprodávanější

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku