Aktuality

01.04.2020 - Newsletter duben 2020

Vážení milovníci kávy,   nacházíme se ve velmi nejistém období. Důvodem k radosti nám ovšem může být, že se situace v Čechách zdá být každým dalším dnem stabilnější. Stále je však důležité bezpodmínečně dodržovat bezpečnostní opatření.   Aby vám chvíle v domácí karanténě plynuly příjemněji, připravili jsme si pro vás novou speciální nabídku výtečné ... více »

01.03.2020 - Těžký březen

Vážení zákazníci,   děkujeme Vám za dosavadní přízeň a dovolte nám přidat pár slov k aktuální situaci. Provoz naší společnosti zůstává beze změny, pouze jsme přistoupili k přísnějším až speciálním hygienickým a kontaktním interním opatřením, abychom eliminovali jakékoliv riziko.   E-shop i prodejna jsou v provozu beze změny, všichni naši zaměstnanci jsou připraveni přijímat a expedovat ... více »

01.02.2020 - Po měsíci zpět

Vážení milovníci kávy,   po překvapivě teplém měsíci jsme zpět s nejnovější akční nabídkou. Únor jsme se rozhodli pojmout trochu slavnostně. Máme pro vás totiž vynikajíci kávy, které si lze vychutnat i při těch nejvzácnějších okamžicích. A jak jinak než v italském střihu.   Nebudeme to už dále protahovat a pojďme na to!   Nová káva ... více »

26.03.2017 - Výdejní místa

Vážení přátelé dobré kávy,   přidali jsme nová výdejní místa. Téměř 500 výdejních míst, počet výdejních míst stále roste. Výdej zásilek je řešen spoluprací s přepravcem Geis a jeho partnera Mediaprint & Kapa. Výdejní místa jsou,jak v Česku, tak i na Slovensku. Věříme, že tato služba Vám pomůže při vyzvedávání Vašich objednávek.     Dobrou chuť a příjemný zážitek z čerstvé ... více »

18.02.2017 - EET

Dobrý den přátelé dobré kávy,   z důvodu zavedení EET panem A.B. a naší politickou reprezentací, jsme nuceni zrušit platbu v hotovosti za Vaše objednávky. Náklady na tuto agendu jsou tak vysoké, že by negativně ovlivnily ceny námi nabízeného zboží.   Platby za objednávky kartou budou podléhat evidenci EET, ale zde pracujeme na společném ... více »

Informace pro Vás

Nejprodávanější

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím