Mami’s Caffe Gran Crema káva zrnková dóza 250 g

Mami’s Caffe Gran Crema je novinkou na českém trhu. Navíc tento konkrétní druh patří mezi vlajkové lodě této italské značky. Co je na ní tolik výjimečného? Především to je sladká chuť, bohaté tělo a výborné aroma. Navíc ji doplňují lehké známky čokolády. Už se vám sbíhají sliny?

Káva přímo od maminky!

Káva poskládaná jen z těch nejkvalitnějších kávových zrn Arabica z Brazílie. Jak je známo, právě tato exotická země je mekkou kávových nápojů. Díky pečlivým kontrolám kvality se do balení může dostat je skutečně zralé a nepoškozené zrno.

 

Káva je dělaná tak, aby byla skutečně jako od maminky. Především by vám měla vykouzlit usměv na tváři a dodat pozitivní myšlení do celého dne. Lepší náladu budete jistě už při pohledu na krásný přebal.

Příprava

Příprava je vhodná ve všech automatických kávovarech. Přímo ideální je káva pro espresso, cappuccino a latte macchiato.

 

Objednávejte ještě dnes!


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím