Ochranný štít obličeje

Ochranný obličejový štít je určený jako ochrana proti koronaviru, ostatním kapénkovým infekcím či jako ochrana při práci. Je určen pro ty, kteří pracující ve větších skupinách, prodavače, zdravotníky, lékárníky a všechny, kteří se chtějí chránit, tedy i jednotlivce.

 

Štíty jsou vyráběny v České republice.

 

Nejedná se o certifikovaný materiál, účinnost štítu je však stejná. Je vyroben z čirého plastového materiálu APET tloušťka 0,24mm, dle aktuálního naskladnění. Materiál splňuje požadavky pro kontakt s potravinami dle EU směrnic 1935/04, 1935/05, 597/08, 10/2011, 202/2014 včetně jejich dodatků a aktualizací, je tedy zdravotně nezávadný.

 

Velikost je 24 x 20 cm s páskou k uchycení na hlavu a snadno lze nastavit velikost. Štít je vyráběn pouze v jedné velikosti a je univerzální pro dospělého člověka.

 

Ochranný štít doporučujeme nosit s rouškou pro maximální ochranu a dodržovat hygienické návyky jako je pravidelné mytí rukou a jejich následná dezinfekce.

 

Ochranné štíty jsou baleny po 5 a 10 ks, dle dohody můžeme poslat i jiné množství.

 

Množství menší než 5 ks ochranných štítů zasíláme pouze po platbě předem na účet, nebo platební kartou.

K tomuto opatření jsme přistoupili na základě špatné zkušenosti s objednávkami na dobírku a nízkou disciplínu přebírání.

 

  Stager Inovac Packaging s.r.o. Tylova1/57-CZ 30100 PLZEN

 


Informace pro Vás

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím